KEURINGEN
2020

2021

2022

2023

 

NATIONALE CW-GEITENKEURING 17 SEPTEMBER 2011:

Kleinveemarkthal - Barneveld

Uitslagen:
Rubriek 4: Witte lammeren
1A. W‚ldster Jannie 71 W. Albada
1B. Aagje vd Tam. Fam. Grolleman
1C. W‚ldster Jannie 74 W. Albada
1D. Annetje 113 J.G.M. Turk
1E. Riethoeve Viola 125 M. Faber
2A. Aleida 78 vd Tam. Fam. Grolleman
2B. Annetje 114 J.G.M. Turk
 

 

Rubriek 5: Witte lammeren
1A. Marijke 192 P. van Haperen
1B. W‚ldster Jannie 72 W. Albada
1C. Nooro's Femke 35 H. Noordermeer
1D. Mona vd Tam. Fam. Grolleman
1E. Liesje 26 G.B.M. Koekkoek
1F. Ivanbar Trees 80 J.G.M. Turk
1G. Riethoeve Viola 122 M. Faber
1H. Driesprong Marijke 2 H. Boer-Woldijk
1I. Mona 28 vd Tam. Fam. Grolleman
Beste rubriek
Kopnummer: lam van gewenst type

 

Rubriek 6: Witte lammeren
1A. Nooro's Femke 33 H. Noordermeer
1B. Nooro's Corrie 17 H. Noordermeer
1C. Liesje 28 G.B.M. Koekkoek
1D. Liesje 27 G.B.M. Koekkoek
1E. Marijke 191 P. van Haperen
1F. Riethoeve Viola 117 M. Faber
2A. Driesprong Aleida 4 H. Boer-Woldijk
2B. Driesprong Jannie 3 H. Boer-Woldijk
Goede rubriek met best kopnummer
Tweede prijzen te weinig type

.

Rubriek 14: Witte geiten 1 jaar
1A. Nooro's Femke 27 H. Noordermeer
1B. Marijke 188 P. van Haperen
1C. Liesje 21 G.B.M. Koekkoek
1D. Annetje 112 J.G.M. Turk
1E. Annetje 111 J.G.M. Turk
1F. Annetje 105 J.G.M. Turk
2A. Driesprong Attie 91 H. Boer-Woldijk
2B. Annetje 109 J.G.M. Turk
Beste rubriek met 3 fraaie typische melkgeiten

 

Rubriek 15: Witte geiten 2 jaar
1A. Marijke 175 P. van Haperen
1B. Nooro's Femke H. Noordermeer
1C. Marijke 177 P. van Haperen
1D. Marijke 170 P. van Haperen
1E. Liesje 19 G.B.M. Koekkoek
1F. Jannie 28 H. Boer-Woldijk
2A. Annetje 102 J.G.M. Turk
Beste rubriek met prima kopnummer

 

Rubriek 16: Witte geiten 3 en 4 jaar
1A. Nooro's Roza 9 H. Noordermeer
1B. Krupers Tjitske 33 G.B.M. Koekkoek
1C. Ivanbar Trees 78 J.G.M. Turk
Goede rubriek
Fraai kopnummer

.

Eigenaarsgroepen 3 melkgevende Witte geiten
1A. H. Noordermeer, Heenvliet 1B. P. van Haperen, Gilze 1C. G.B.M. Koekkoek, Lemelerveld 1D. J.G.M. Turk, Ursem

.

Witte lammeren:
Kampioen:
Nooro's Femke 33 van H. Noordermeer, Heenvliet
Reservekampioen:
Nooro's Corrie 17 van H. Noordermeer, Heenvliet

.

Witte geiten:
Kampioen:
Nooro's Roza 9 van H. Noordermeer, Heenvliet
Reservekampioen:
Marijke 175 van P. van Haperen, Gilze

.

Dagkampioen lam en geit 2011:

Nooro's Femke 33

en

Nooro's Roza 9

Klik op een foto voor een vergroting

Meer foto's staan in het webalbum

 

WWW.WITTEGEITEN.ORG